Новини

Застосовані санкції до чотирнадцяти учасників-порушників правил торгів на УУБ за напрямком «Необроблена деревина та пиломатеріали»

Українська універсальна біржа працює за принципом неухильного дотримання правил торгівлі, нормативно-правових документів та регламенту. Відтак на біржі діє постійний моніторинг відносно недопущення порушень сторонами своїх зобов’язань стосовно умов укладених договорів.

Наглядова рада ТОВ «Українська універсальна біржа» застосувала санкції до чотирнадцяти учасників-порушників, які брали участь у торгах за напрямком «Необроблена деревина та пиломатеріали», що відбулись 29 серпня, 7, 9, 19, 21, 23, 26 вересня, 11, 13, 20 жовтня, 8, 15 та 18 листопада 2022 року.

Для дванадцяти учасників-порушників санкції передбачають недопущення до участі в наступних аукціонах протягом одного місяця, що будуть ініційовані лісовими господарствами Черкаської, Чернігівської, Закарпатської, Рівненської, Полтавської та Житомирської областей.

Ще до двох учасників-порушників застосовані санкції у вигляді недопущення до участі у наступних торгах протягом одного місяця, що будуть ініційовані лісовими господарствами Львівської та Житомирської областей й утримання гарантійного внеску, як штрафу.

Наглядова рада УУБ наголошує, що санкції є вимушеною мірою для забезпечення конкуренції торгів, прозорості та рівних прав для всіх учасників аукціонів. Для недопущення подібних ситуацій, учасникам необхідно суворо дотримуватися виконання регламенту, правил торгівлі та умов договорів.
Прес-релізи