Новини

Застосовані санкції до одинадцяти учасників-порушників на УУБ за напрямком «Необроблена деревина та пиломатеріали»

Українська універсальна біржа працює на засадах неухильного дотримання нормативно-правових документів, правил торгівлі та регламенту. Тому на біржі діє постійний моніторинг стосовно недопущення порушень сторонами своїх зобов’язань стосовно умов укладених договорів. 

Наглядова рада ТОВ «Українська універсальна біржа» застосувала санкції до одинадцяти учасників-порушників, які брали участь в аукціонах, що відбулися 30 травня, 22, 23 червня, 21, 26, 28 липня, 4, 9, 18 серпня та 26 вересня. 

Для семи учасників-порушників санкції передбачають недопущення до участі у наступних торгах протягом одного місяця, що будуть ініційовані лісовими господарствами Закарпатської, Житомирської, Львівської та Чернігівської областей. Ще на трьох учасників накладені санкції у вигляді недопущення до участі у наступних торгах протягом трьох місяців, що будуть ініційовані лісгоспами Закарпатської, Львівської та Житомирської областей. Також, ще для одного учасника-порушника санкції передбачають недопущення до участі у наступних торгах протягом трьох місяців, що будуть ініційовані лісовими господарствами Львівської області, та утримання гарантійного внеску, як штрафу. 

Наглядова рада УУБ наголошує, що санкції є вимушеною мірою для забезпечення прозорості, конкуренції торгів та рівних прав для всіх учасників. Для недопущення подібних ситуацій, учасникам необхідно неухильно дотримуватися виконання умов договорів, регламенту та правил торгівлі.
Прес-релізи