Новини

Застосовані санкції до п’яти учасників-порушників правил торгів на УУБ за напрямком «Необроблена деревина та пиломатеріали»

Українська універсальна біржа працює за принципом неухильного дотримання правил торгівлі, нормативно-правових документів та регламенту. Відтак на біржі діє постійний моніторинг відносно недопущення порушень сторонами своїх зобов’язань стосовно умов укладених договорів.

Наглядова рада ТОВ «Українська універсальна біржа» застосувала санкції до п’яти учасників-порушників, які брали участь в аукціонах, що відбулись 9 вересня, 10, 20 жовтня, 14, 24 листопада 2022 року та 1 лютого 2023 року.

Для трьох учасників-порушників санкції передбачають недопущення до участі у наступних торгах протягом одного місяця, що будуть ініційовані лісовими господарствами Житомирської, Черкаської та Львівської областей.

До одного учасника-порушника застосовані санкції у вигляді утримання гарантійного внеску, як штрафу та недопущення до участі у наступних торгах протягом одного місяця, що будуть ініційовані лісовими господарствами Житомирської області.

Також ще до одного учасника-порушника застосовані санкції, які передбачають утримання гарантійного внеску, як штрафу.

Наглядова рада УУБ наголошує, що санкції є вимушеною мірою для забезпечення конкуренції торгів, прозорості та рівних прав для всіх учасників аукціонів. Для недопущення подібних ситуацій, учасникам необхідно суворо дотримуватися виконання регламенту, правил торгівлі та умов договорів.
Прес-релізи