Новини

Застосовані санкції до трьох учасників-порушників правил торгів на УУБ за напрямком «Необроблена деревина та пиломатеріали»

Українська універсальна біржа працює за принципом неухильного дотримання правил торгівлі, нормативно-правових документів та регламенту. Відтак на біржі діє постійний моніторинг відносно недопущення порушень сторонами своїх зобов’язань стосовно умов укладених договорів.

Наглядова рада ТОВ «Українська універсальна біржа» застосувала санкції до трьох учасників-порушників, які брали участь у торгах за напрямком «Необроблена деревина та пиломатеріали», що відбулись 9 грудня 2022 року, 13 лютого та 9 березня 2023 року.

Для одного учасника-порушника санкції передбачають недопущення до участі в наступних аукціонах протягом одного місяця, що будуть ініційовані лісовими господарствами Львівської області.

Ще до одного учасника застосовані санкції у вигляді штрафу.

Й ще до одного учасника-порушника санкції передбачають утримання гарантійного внеску на користь продавця.

Наглядова рада УУБ наголошує, що санкції є вимушеною мірою для забезпечення конкуренції торгів, прозорості та рівних прав для всіх учасників аукціонів. Для недопущення подібних ситуацій, учасникам необхідно суворо дотримуватися виконання регламенту, правил торгівлі та умов договорів.
Прес-релізи