Новини

ДП «Прозорро.Продажі» та Львівська ВЦА співпрацюватимуть щодо релокації бізнесу та підприємств із зони бойових дій

Державне підприємство “Прозорро.Продажі” та Львівська військово-цивільна адміністрація об’єднують зусилля задля реалізації ініціативи Міністерства економіки України щодо релокації бізнесу та підприємств.

У п’ятницю, 1 квітня, директор ДП “Прозорро.Продажі” Олексій Соболев та перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Годик підписали меморандум про співпрацю. Підписання меморандуму спрямоване на посилення взаємодії між держпідприємством та ВЦА, аби допомогти компаніям перевезти працівників та виробництва із зони бойових дій на Львівщину. На сьогодні відсутня єдина цифрова платформа, призначена для обміну інформацією про потреби переміщених осіб й підприємств та пропозицій для їхнього вирішення на час війни. Відтак, державна електронна торгова система Прозорро.Продажі та акредитовані в системі майданчики долучаться до допомоги бізнесу з релокацією та взаємодією з державою. 

Функціонал системи дозволяє адмініструвати великий обсяг об'єктів і угод швидко і зручно. Це допоможе з обробкою запитів від бізнесу та прискорить переміщення, що своєю чергою пришвидшить відновлення роботи підприємств та підтримку економіки країни.

“Державна електронна торгова система “Прозорро.Продажі” долучається до гуманітарних ініціатив, покликаних боротися із наслідками війни із Росією. Львівщина стала найбільшим в Україні гуманітарним хабом та прихистком для щонайменше 400 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Економіка має працювати, тож ми з Львівською ВЦА об’єднуємо свої зусилля, аби допомогти українським бізнесам та підприємствам перевезти свої виробничі потужності та відновити роботу. Ми будемо використовувати наш досвід роботи з державою, щоб полегшити та пришвидшити процеси для бізнесів, яким потрібна допомога.“, — зазначив директор ДП “Прозорро.Продажі” Олексій Соболев. 

Нагадаємо, Прозорро.Продажі — державне підприємство, що знаходиться у державній власності та підпорядковується Міністерству економіки. Держпідприємство є адміністратором електронної торгової системи, в якій відбуваються онлайн-аукціони з продажу та здачі в оренду майна.

Фото: Львівська ОДА
Новини