Наглядова рада ТОВ «Українська універсальна біржа» була вимушена застосувати санкції до п’яти учасників-порушників, які брали участь в аукціонах, що відбулись 6, 26 травня та 2, 14, 23 червня. Для чотирьох учасників санкції передбачають недопущення до участі у наступних торгах протягом одного місяця, що будуть ініційовані лісовими господарствами Львівської області.
Наглядова рада УУБ наголошу, що санкції є вимушеною мірою для забезпечення конкуренції, прозорості торгів та рівних прав всіх учасників.
Для недопущення виникнення подібних ситуацій у майбутньому, учасникам слід суворо дотримуватися виконання умов договорів та регламенту.