Новини

На благодійному аукціоні Прозорро.Продажі продадуть іменну ручку Президента США Джо Байдена

Ввечері 9 травня президент США Джо Байден підписав закон про ленд-ліз та захист демократії в Україні, який має прискорити й спростити процедури доставки зброї та іншої допомоги. А відтак допомогти Україні перемагати у війні з Росією. 

Аби зафіксувати цей історичний момент та залучити кошти на допомогу нашої армії, на благодійному онлайн-аукціоні в системі Прозорро.Продажі продадуть іменну ручку президента США Джо Байдена. 

Подібною ручкою Джо Байден підписав закон про ленд-ліз для України. Аукціон відбудеться 24 травня о 14:00 за Києвом. 

Ручку як лот на благодійний аукціон виставив Державний концерн “Укроборонпром”. Генеральний директор концерну Юрій Гусєв надав ручку, яку отримав в подарунок від Джо Байдена під час його візиту в Україну в якості Віце-президента США у 2017 році. 

Стартова ціна за лот — 30 тисяч гривень або $1 тис. Заявки для участі приймаються за посиланням до 23:59 23 травня 2022 року. 

Усі зареєстровані учасники отримають посилання на аукціон у день його проведення. Інформація про учасників аукціону, а також підтвердження оплати за лот будуть опубліковані на сайті Прозорро.Продажі.

Джо Байден пройшов цікавий шлях у політиці: від наймолодшого сенатора від штату Делавер до найвищої посади в державі — президента США, країни, чия підтримка під час війни з російськими окупантами є однією з найбільш відчутних. 

Всі виручені кошти від проведеного аукціону будуть спрямовані на підтримку новоствореного ЗСУ 47 окремого батальйону під командуванням Івана Шаламаги. За два тижні батальйон вирушає на Донецький та Луганський напрямки – одні з найгарячіших на сьогодні. Кошти потрібні на пікапи, вартісну техніку та спорядження для бійців. Про витрачені на потреби батальйону кошти поінформує головний сержант частини Валерій Маркус.
Новини