Новини

Застосовані санкції до п’яти учасників-порушників на УУБ за напрямком «Необроблена деревина та пиломатеріали»

Українська універсальна біржа працює за принципом неухильного дотримання правил торгівлі, нормативно-правових документів та регламенту. Тому на біржі діє постійний моніторинг відносно недопущення порушень сторонами своїх зобов’язань стосовно умов укладених договорів.

Наглядова рада ТОВ «Українська універсальна біржа» застосувала санкції до п’яти учасників-порушників, які брали участь в аукціонах, що відбулися 15, 23 червня, 14 липня, 9, 18 серпня та 21 вересня.

На одного учасника накладені санкції у вигляді недопущення до участі у наступних торгах протягом одного місяця, що будуть ініційовані лісгоспами Львівської області та утримання гарантійного внеску, як штрафу. Також, ще для одного учасника-порушника санкції передбачають недопущення до участі у наступних торгах протягом трьох місяців та утримання гарантійного внеску, як штрафу.

Наглядова рада УУБ наголошує, що санкції є вимушеною мірою для забезпечення конкуренції торгів, прозорості та рівних прав для всіх учасників аукціонів. Для недопущення подібних ситуацій, учасникам необхідно суворо дотримуватися виконання регламенту, правил торгівлі та умов договорів.
Прес-релізи