Оголошення про проведення аукціонів з продажу необробленої деревини

Аукціон з продажу необробленої деревини

Аукціон з продажу необробленої деревини із залученням агента(Львівська область)


Шановні учасники торгової сесії з продажу необробленої деревини!

ТОВ «Українська універсальна біржа» із залученням агента ТОВ «ТД «Галконтракт» код ЄДРПОУ 44207187

«03» лютого 2022 року 

Проводить Аукціон з використанням електронної торгової системи auc.ukrforest.com з продажу необробленої деревини заготівлі 

I кварталу 2022 року лісовими господарствами Львівської області.

 

Час аукціонної сесії №10014 з 15:00 до 15:30 лоти № 1 - 30(Бродівське ЛГ, Дрогобицьке ЛГ)
Час аукціонної сесії №10015 з 15:30 до 16:00 лоти № 31 – 92(Золочівське ЛГ, Львівське ЛГ, Сколівські Бескиди НПП, Радехівське ЛМГ, Самбірське ЛГ)
Час аукціонної сесії №10016 з 16:00 до 16:30 лоти № 93 – 153(Сколівське ЛГ, Славське ЛГ, Старосамбірське ЛМГ, Стрийське ЛГ, Дрогобицьке ДЛГП "Галсільліс", Золочівське ДЛГП "Галсільліс", Сокальське ДЛГП "Галсільліс", Стрийське ДЛГП "Галсільліс", Турківське ДЛГП "Галсільліс", Яворівське ДЛГП "Галсільліс", Мостиське військове лісництво, Старицький військовий лісгосп)

 

 

ЗАВАНТАЖИТИ ЛОТИ

Крок аукціону становить 1% (один відсоток).


Для участі в торговій сесії учасникам необхідно акредитуватися за посиланням https://www.uub.com.ua/torgy-ta-auktsiony/neobroblena-derevyna/akredytatsiya-on-line/ в розділі «Необроблена деревина» та подати на e-mail: info@tsbgalcontract.org.ua наступні скановані копії документів:  

(шаблони за посиланням https://acc.uub.com.ua/documents/wood-trading/)
• заявку про участь в аукціоні (з підписом та печаткою (за наявності)
• заява про приєднання до Регламенту;
• заява про приєднання до Договору;
• довідку про переробку за попередній квартал (з підписом та печаткою (за наявності) надається один раз на квартал);
• платіжні доручення про сплату гарантійного внеску та внеску за обробку даних.
Оригінали документів необхідно доставити наручно за адресоюм. Львів, Стрийський Парк,14 офіс 7 або відправити на відділення Нової пошти №64, м. Львів, контактний телефон +380673208517

Учасники торгової сесії:

• вносять гарантійний внесок у розмірі 5% (без ПДВ) від початкової (стартової) вартості лотів на р/р № UA183006140000026008500397202 в ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», МФО 300614, код ЄДРПОУ 25158707, отримувач – Українська універсальна біржа.
• сплачують внесок за обробку даних у розмірі 800,00 грн. без ПДВ на п/р  UA053003460000026007099508301, у АТ "АЛЬФА-БАНК", МФО300346, код ЄДРПОУ 44207187, отримувач – ТОВ "ТД "Галконтракт".

 

УВАГА! Гарантійний внесок та внесок за обробку даних на участь в торговій сесії сплачуються учасниками аукціону до подання на реєстрацію заяви на участь в аукціоні, а саме – до 12год. 00 хв. 02.02.2022 р.

 

Ознайомитись з номенклатурою товарної продукції можна на сайті ТОВ «УУБ» – https://www.uub.com.ua/  , на сайті агента – tsbgalcontract.org.ua  та в електронно-торговій системі.

Прийом заявок закінчується 02.02.2022 р. о 12.00 год.


Учасник, який подає заявку на участь в торговій сесії підтверджує свою згоду з умовами викладеними у Регламенту.
Додаткову інформацію щодо умов участі в торговій сесії можна отримати за телефонами:

ТОВ «УУБ»: (044) 3-830-830,
електронна адреса: lis@uub.com.ua
Агент – ТОВ "ТД "Галконтракт": (067) 320-85-17
електронна адреса: info@tsbgalcontract.org.ua

Розпорядок роботи Біржі: понеділок - п’ятниця з 9.00 до 18:00.

Чекаємо на Вас та на Ваші дзвінки!

УВАГА!!!

З метою запобігання виникнення можливих ознак порушень законодавства про захист економічної конкуренції. Біржа має право не допустити до участі в аукціоні пов’язаних осіб та осіб, які здійснюють контроль за діяльністю інших організацій, що беруть участь в аукціоні. В разі виявлення такого факту такий учасник/учасники позбавляється/позбавляються права приймати участь в аукціоні. Відповідно до абзацу четвертого статті 1 Закону України «Про захист економічної конкуренції» пов’язаними особами є юридичні та/або фізичні особи, які спільно або узгоджено здійснюють господарську діяльність, у тому числі спільно або узгоджено чинять вплив на господарську діяльність суб’єкта господарювання. Зокрема, пов’язаними фізичними особами вважаються такі, які є подружжям, батьками та дітьми, братами та (або) сестрами.
Відповідно до абзацу четвертого статті 1 Закону України «Про захист економічної конкуренції», контроль - вирішальний вплив однієї чи декількох пов’язаних юри-дичних та/або фізичних осіб на господарську діяльність суб’єкта господарювання чи його частини, який здійснюється безпосередньо або через інших осіб, зокрема завдяки: праву володіння чи користування всіма активами чи їх значною частиною; праву, яке забезпечує вирішальний вплив на формування складу, результати голосування та рішення органів управління суб’єкта господарювання; укладенню договорів і контрактів, які дають можливість визначати умови господарської діяльності, давати обов’язкові до виконання вказівки або виконувати функції органу управління суб’єкта господарювання; заміщенню посади керівника, заступника керівника спостережної ради, правління, іншого наглядового чи виконавчого органу суб’єкта гос-подарювання особою, яка вже обіймає одну чи кілька із зазначених посад в інших суб’єктах господарювання; обійманню більше половини посад членів спостережної ради, правління, інших наглядових чи виконавчих органів суб’єкта господарювання особами, які вже обіймають одну чи кілька із зазначених посад в іншому суб’єкті господарювання.
Інструкція користувача
• Реєстрація на торговій платформі
• Подача пропозиції
• Участь в аукціоні

Шаблони документів:
Довідка про переробку 
Заява про приєднання до Регламенту
Заява про приєднання до публічного Договору
Шаблон угоди Дрогобицьке ЛГ, Стрийське ЛГ
Шаблон угоди інші лісові господарства