Новини

УУБ застосувала санкції до восьми учасників-порушників правил торгів за напрямком «Необроблена деревина та пиломатеріали»

Головними принципами роботи Української універсальної біржі - є неухильне дотримання чинного законодавства, правил торгівлі та регламенту. Отже, на біржі постійно діє моніторинг стосовно виконання учасниками торгів своїх зобов’язань до умов укладених договорів.

Наглядова рада ТОВ «Українська універсальна біржа» застосувала санкції до восьми учасників-порушників, які брали участь у торгах за напрямком «Необроблена деревина та пиломатеріали», що відбулись 18 листопада, 16 грудня 2022 року, 24, 26 січня, 8, 13 лютого та 7 березня 2023 року.

Для двох учасників-порушників санкції передбачають недопущення до участі в наступних аукціонах протягом одного місяця, що будуть ініційовані лісовими господарствами Полтавської та Вінницької областей.

Ще до шести учасників-порушників правил торгів, що були ініційовані лісгоспами Львівської, Вінницької, Рівненської, Черкаської та Полтавської областей, застосовані санкції у вигляді штрафу.

Застосування санкцій - це виключно вимушена міра для забезпечення прозорості, конкуренції торгів та рівних умов для всіх учасників аукціонів.

Наглядова рада ТОВ «Українська універсальна біржа» наголошує, що для недопущення виникнення подібних ситуацій, учасникам необхідно суворо дотримуватися регламенту та виконувати свої зобов’язання до укладених договорів.
Прес-релізи