Про ТСБ "ГАЛКОНТРАКТ"

ТОВ «Торгово-сировинна біржа «Галконтракт» заснована у 2008 році з метою створення надійних, прозорих та ефективних механізмів торгівлі широким спектром активів, допущених до вільного обігу на території України, та прийняття активної участі в ринковій трансформації економіки України.


ТОВ «ТСБ «Галконтракт» є членом Асоціації «Біржові та електронні майданчики», Асоціації «Союз бірж України», членом Львівської торгово-промислової палати України, має статус акредитованого майданчика системи Prozorro.Продажі.

Основними напрямками діяльності ТОВ «ТСБ «Галконтракт» є організація та проведення аукціонних торгів по:

  • продажу об’єктів малої приватизації державної та комунальної власності з використанням ЕТС Prozorro.Продажі;
  • продажу прав оренди об’єктів державної та комунальної власності, прав на використання місць для розміщення пересувних тимчасових споруд з використанням ЕТС Prozorro.Продажі;
  • продажу земельних ділянок та прав оренди земельних ділянок з використанням електронної торгової системи ProZorro.Продажі;
  • продажу майнових прав на об’єкти нерухомого майна та форвардних контрактів;
  • реалізації майна підприємств під час процедури банкрутства;
  • продажу необробленої деревини;
  • продажу прав користування надрами тощо.
Електронний майданчик ТСБ «Галконтракт» (https://sales.tsbgalcontract.org.ua/) стабільно входить до числа найбільш ефективних майданчиків за результатами проведених в ЕТС Prozorro.Продажі аукціонів, займає 1-ше місце по Україні за напрямком продажу необробленої деревини.

Протягом 2017-2021 років на ТСБ «Галконтракт» за результатами аукціонних торгів було укладено угод купівлі-продажу майна та майнових прав на суму більше ніж 2 мільярди грн., в т.ч. більше ніж на 1 мільярд грн. за наслідками аукціонів, проведених в ЕТС Prozorro.Продажі.

Перший в Україні лот з продажу об’єкта малої приватизації було оголошено через майданчик ТСБ Галконтракт. Загалом через майданчик було оголошено близько 6 000 аукціонів.

Клієнтами біржі (замовниками та учасниками торгів) є, зокрема, Львівська міська рада та Львівська обласна рада, Вінницька міська рада, Фонд державного майна України та його регіональні відділення, а також більше 2500 фізичних та юридичних осіб різних форм власності, зареєстрованих по всій території України.

Наявність досвідчених фахівців, сучасної технічної бази та спеціально розробленого програмного забезпечення надає можливість забезпечити найвищий рівень організації та проведення аукціонних торгів, створити усі необхідні умови для задоволення вимог та потреб членів та клієнтів Біржі, забезпечити максимально прозорі та конкурентні умови участі у торгах для наших клієнтів.

ТОВ «ТСБ «Галконтракт»
79011, м. Львів, Стрийський парк 14, оф.7
Контактні телефони:
067 320 85 17
032 225 69 13
067 257 92 34
Адреса електронної пошти info@tsbgalcontract.org.ua
Офіційна сторінка в мережі Інтернет www.tsbgalcontract.org.ua
Сторінка електронного майданчика https://sales.tsbgalcontract.org.ua/
Залиште свій номер телефону і ми Вам невдовзі передзвонимо
Або зателефонуйте нам за номером телефону:
+38 (067) 320 85 17